Zespół i gabinety

kliknij na ikonę

aby dowiedzieć się więcej...

Stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech to 100 % pewności siebie. Zdrowe, wyleczone zęby niekiedy odbiegają od ideału, są przebarwione, mają brzydki kształt, są przyciemnione. Wszystko to  powoduje złe samopoczucie, niską samoocenę, brak swobodnego uśmiechu.

Leczenie kanałowe

Polega na usunięciu (w znieczuleniu) chorobowo zmienionej miazgi z komory i kanałów zęba, zdezynfekowaniu ich i wypełnieniu ciepłą gutaperką. Większość zabiegów wykonujemy z użyciem mikroskopu.

Protetyka - licówki i korony

Protetyka stomatologiczna zajmuje się uzupełnieniem braków zębowych oraz odbudową i poprawą wyglądu zębów. Leczenie protetyczne ma na celu przywrócenie pacjentowi utraconej funkcji żucia, a także poprawę jakości jego życia.

Stomatologia dziecięca

Nasi lekarze specjalizują się w leczeniu dzieci, każde z nich przyjmą z uśmiechem i spokojem. Zajmujemy się kompleksową opieką stomatologiczną najmłodszych pacjentów  od momentu pojawienia się zębów mlecznych, aż do rozwoju uzębienia stałego.

Ortodoncja

Nie wstydź się swojego uśmiechu! Wady zgryzu, to problem, z którym trafiają do nas dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Leczenie ortodontyczne może być prowadzone zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Implanty stomatologiczne

Implant to niewielka, tytanowa śruba, która po wszczepieniu w kość szczęki zastępuje korzeń zęba. Na niej montowana jest korona porcelanowa lub ceramiczna, której odcień można dopasować do odcienia naturalnych zębów.

Chirurgia Stomatologiczna

Zaawansowane metody leczenia i coraz bardziej profesjonalne urządzenia sprawiają, że ta dziedzina stomatologii stale poszerza swój zasięg i zwiększa skuteczność, pozwalając na eliminację nawet najbardziej złożonych problemów dentystycznych.

Profilaktyka

Zęby to wizytówka każdego człowieka, dlatego tak ważna jest odpowiednia higiena całej jamy ustnej. W naszych Gabinetach oferujemy Państwu zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej: skaling i piaskowanie, lakierowanie, lakowanie zębów.

 

Wybielanie zębów

Lampa Philips Zoom White Speed zapewnia najszybszy i najbardziej efektywny sposób wybielania aktywowany światłem. Zaawansowana technologia połączona z ergonomią urządzenia zapewnia Klientowi wysoki komfort podczas zabiegu wybielania.

nasz zespół

Poznaj nas - dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy. Indywidualne podejście pozwala nam zapewnić efektywną współpracę, bardzo dobre rezultaty leczenia oraz pomaga w budowaniu długotrwałych, przyjaznych relacji z naszymi Pacjentami.Stanowimy zespół profesjonalistów, otwartych i gotowych do pomocy.

 • Paulina Klukowska -Mincer

  LEKARZ DENTYSTA Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego…

 • Agnieszka Nowińska

  LEKARZ DENTYSTA Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia…

 • Katarzyna Rozmus

  LEKARZ DENTYSTA ORTODONTA Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego…

 • Rafał Ściegienny

  LEKARZ CHIRURG IMPLANTOLOG Jestem absolwentem Wydziału Stomatologicznego Akademii…

 • Kacper Polakowski

  LEKARZ DENTYSTA W 2012 roku ukończyłem Gdański Uniwersytet…

 • Agnieszka Rompa

  LEKARZ DENTYSTA Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego…