Kompleksowe usługi stomatologiczne

W Gabinetach Mediss w miłej atmosferze zadbamy o Państwa uśmiech. Oferujemy pełen zakres leczenia stomatologicznego dla dzieci i dorosłych, zapewniając indywidualne podejście do pacjenta.

Świadczymy usługi stomatologiczne obejmujące różne specjalności – od stomatologii zachowawczej, przez stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną, ortodoncję aż po protetykę. Zajmujemy się leczeniem zębów zainfekowanych przez próchnicę, gdzie w  przypadku nieodwracalnych zapaleń miazgi – proponujemy leczenie kanałowe wykonywane z użyciem mikroskopu. Oferta naszego gabinetu obejmuje również usługi z zakresu chirurgii szczękowej i implantologii. Przeprowadzamy skomplikowane zabiegi chirurgiczne, wszczepiamy implanty zębowe. Troszczymy się o estetykę uśmiechu, oferując możliwość wybielania zębów oraz wstawienia licówek porcelanowych lub kompozytowych, uzupełnieniem zakresu naszej działalności jest protetyka stomatologiczna – wykonujemy: koron porcelanowych i ceramicznych, mosty porcelanowe i pełnoceramiczne oraz wkłady koronowo-korzeniowe i protezy.

Dzięki doskonałemu wyposażeniu gabinetów jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, a zabiegi wykonywane są w przyjaznej i spokojnej atmosferze, w sposób bezstresowy i bezboleśnie. Zapewniamy komfortowe warunki leczenia w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy kompleksowe leczenie uzębienia od stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, poprzez leczenie kanałowe (endodoncję), protetykę, po ortodoncję, chirurgię i implantologię. Wykonujemy kompleksowe usługi profilaktyczne, jak usuwanie kamienia, fluoryzacja, piaskowanie.

Osoby przywiązujące dużą wagę do estetyki uzębienia zapraszamy na profesjonalne wybielanie lampą Philips Zoom WhiteSpeed, bądź popularne w ostatnim czasie wybielanie nakładkowe.