Nasz Zespół

Poznaj nasz zespół:

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy. Indywidualne podejście pozwala nam zapewnić efektywną współpracę, bardzo dobre rezultaty leczenia oraz pomaga w budowaniu długotrwałych, przyjaznych relacji z naszymi Pacjentami. Stanowimy zespół profesjonalistów, otwartych i gotowych do pomocy.

 • Paulina Klukowska

  Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.…

 • Agnieszka Nowińska

  Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia to moja…

 • Katarzyna Rozmus

  Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z…

 • Rafał Ściegienny

  Jestem absolwentem Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Poznaniu,…

 • Kacper Polakowski

  W 2012 roku ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny. Również…

 • Grażyna Zajt

  Nazywam się Grażyna Zajt i od ponad dwudziestu…

Znalezienie i wybór dobrego dentysty to coraz częściej decyzja na całe życie. Oferta pełnej opieki dentystycznej prowadzonej przez zespół fachowych lekarzy dentystów w gabinetach dentystycznych MEDISS cieszy się uznaniem wielu pacjentów. Doświadczony i dobry dentysta jest na wagę złota, a takich właśnie specjalistów w swoim fachu znajdziesz w naszym gabinecie w Gdańsku Wrzeszczu. Gabinet dentystyczny MEDISS cieszy się nienaganną opinią wśród pacjentów dzięki znakomitej obsłudze i najwyższym kompetencjom lekarzy.

Dentyści z naszych gabinetów nie tylko leczą zęby, lecz przede wszystkim otaczają swoich pacjentów opieką stomatologiczną, edukują w zakresie dbania o higienę jamy ustnej oraz profilaktykę stomatologiczną. Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Gdańsku, stworzony przez grono doświadczonych lekarzy stomatologów udzielających konsultacji i świadczących pełen zakres usług dentystycznych, jest miejscem chętnie odwiedzanym przez pacjentów.