Stomatologia estetyczna

stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech to 100 % pewności siebie. Zdrowe, wyleczone zęby niekiedy odbiegają od ideału, są przebarwione, mają brzydki kształt, są przyciemnione. Wszystko to  powoduje złe samopoczucie, niską samoocenę, brak swobodnego uśmiechu. Nasi lekarze pomogą przywrócić piękny i zdrowy uśmiech oferując pacjentom szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Pełna higienizacja- usuwanie osadów i kamienia za pomocą ultradźwięków i piaskarki. Korygowanie kształtu zębów za pomocą licówek porcelanowych i koron pełnoceramicznych.

Zmiana koloru- wybielanie zębów metodą domową oraz gabinetową.

 

 

 

 

Oferujemy Państwu dwie metody wybielania zębów.

Metoda gabinetowa:

Lampa Philips Zoom, jest obecnie najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym na świecie systemem do gabinetowego wybielania zębów. Dzięki bardziej stabilnemu procesowi wybielania (niższe stężenie, nie ma tz. „terapii szokowej”) efekty wybielania utrzymują do dwóch lat. Już podczas jednej wizyty mogą Państwo uzyskać piękny efekt białych zębów.

więcej o wybielaniu

Metoda domowa

Nakładki wykonane indywidualnie dla pacjenta do użytku domowego. Pacjent wraz z zestawem do wybielania ( nakładki i preparat wybielający) otrzymuje informację w jaki sposób wybielać zęby w domowym zaciszu.

Licówki porcelanowe

Nasi lekarze pomogą odzyskać uśmiech na twarzy pacjentów, których wygląd zębów wymaga korekty. Licówki porcelanowe są delikatną i mało inwazyjną metodą poprawiania kształtu zębów żywych. Technika ta pozwala osiągnąć spektakularne efekty, mimo niewielkiej ingerencji w twarde tkanki zęba.

Korony pełnoceramiczne

Uzupełnienie protetyczne, pełnoceramiczne pozwoli uzyskać naturalny i estetyczny efekt.
Dobór odpowiedniego koloru i kształtu poprawi wygląd zębów znacznie uszkodzonych przez próchnicę, złamanych- nie kwalifikujących się do standardowej odbudowy za pomocą wypełnienia kompozytowego lub licówek. Świetna alternatywa dla koron na podbudowie metalowej.

Dzięki koron pełnoceramicznych na podbudowie cyrkonowej nie pojawia się efekt sinego dziąsła, w okolicy szyjki zęba,  a przechodzenie światła jest bardzo zbliżone do tego w zębach żywych.