LEKARZ DENTYSTA

W 2012 roku ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny. Również w tym mieście zacząłem rozwijać swoje umiejętności praktyczne.

Jestem szczęściarzem, mogąc obserwować przy pracy prawdziwych fachowców – jednych z najlepszych lekarzy dentystów, chirurgów stomatologicznych oraz techników dentystycznych.

Ukończyłem liczne szkolenia z zakresu stomatologii estetycznej, okluzji i chirurgii stomatologicznej. W chwili obecnej najintensywniej dokształcam się z implantologii – zimą 2017 roku ukończę roczne Curriculum Implantologii organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. Rozwój technologii pozwolił mi również ukończyć pięciotygodniowe szkolenie implantologiczne organizowane przez Uniwersytet w Hong Kongu.

W swojej pracy kieruję się całościowym spojrzeniem na problemy pacjentów. Staram się zawsze przedstawić pacjentom kompleksowy plan leczenia uwzględniając aktualne i przewidywane, przyszłe problemy stomatologiczne.

Jestem wielkim fanem estetyki a natura i kształty wymyślone przez nią są dla mnie wzorem, który chcę dogonić wykonując każde wypełnienie, koronę bądź licówkę. Uwielbiam odtwarzać niuanse, idealne niedoskonałości, które decydują o pięknie, naturalności i harmonii uśmiechu, który widzę.

Największą nagrodą dla mnie i zespołu jest wzruszenie pacjentów, gdy udaje się odtworzyć zniszczenia trwające latami.

Wychodząc z pracy, wsiadam do samochodu, zatrzaskuję drzwi i relaksuję się przy muzyce. Uwielbiam akustyczne, leniwe utwory, których melodia powoduje gęsią skórkę. Muzyka przypomina mi też o czasach, kiedy sam grałem na gitarze. Byłem członkiem zespołu, chciałem zostać gwiazdą rocka. Po tych czasach zostało miłe wspomnienie i gitara, która zawsze ma swoje miejsce w domu. W domu, którym aktualnie króluje inna muzyka – rozkoszny gwar autorstwa mojej cudownej żony i dwójki wspaniałych dzieci.

Znajomość języków
  • Język angielski
Specjalizacje
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia estetyczna
  • Leczenie kanałowe
  • Protetyka
  • Chirurgia
  • Leczenie kanałowe

 

+ Profil i opinie na portalu ZnanyLekarz