Agnieszka Nowińska

LEKARZ DENTYSTA

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Stomatologia to moja pasja. Już w wieku 12 lat wiedziałam, że będę dentystą. Na studiach byłam Prezesem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii Oddziału w Szczecinie. Organizowałam ogólnopolskie konferencje dla lekarzy i studentów. Aktualnie jestem delegatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie na lata 2013-2017.

Jestem zwolenniczką szkoły niemieckiej, swoim pacjentom zapewniam kompleksowe leczenie, począwszy od wypełnienia, endodoncji, chorób dziąseł i przyzębia, skończywszy na protetyce. Doświadczenie i wiedzę zdobyłam podczas kilkuletniej pracy w klinice w Niemczech. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach zarówno w Polsce, jak i za granicą, w szczególności w Niemczech.

Ukończyłam prestiżowe Curiculum Implatologii Cezanne Institut w Berlinie. Pracowałam z wykorzystaniem najwyższej jakości systemów, takich jak Straumann, Schutz oraz Bicon. Na bieżąco wykorzystuję nowinki technologiczne, opanowałam system Cad/Cam. Mam doświadczenie w wykorzystywaniu telemedycyny. Od lat jestem zafascynowana chirurgią. Stale doskonalę techniki zabiegowe uczestnicząc w praktycznych warsztatach u najlepszych specjalistów.

Biegle władam językiem niemieckim i angielskim.

Jestem wykwalifikowanym instruktorem fitness łączącym aerobik ze sztukami walki.

Ukończone szkoły:

  • Pomorski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

  • Język niemiecki
  • Język angielski

Zakres świadczonych usług:

  • Implantologia
  • Protetyka
  • Chirurgia
  • Leczenie kanałowe
  • Stomatologia estetyczna
  • Stomatologia zachowawcza
  • Stomatologia dziecięca

+ Profil i opinie na portalu ZnanyLekarz

Certyfikaty

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT