Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Cyfrowe projektowanie uśmiechu
CZYM JEST Digital Smile Design – Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu?

Marzysz o zdrowym i perfekcyjnym uśmiechu? Chcesz, by Twój uśmiech stanowił powód do dumy? 
Dzięki DSD zaprojektujemy Twój wymarzony uśmiech!

Na podstawie wykonanych zdjęć i krótkich filmów wideo tworzymy wizualny, graficzny projekt przyszłego uzębienia, będący podstawą do określenia zakresu leczenia i zastosowanych rozwiązań.

Wykonanie precyzyjnego projektu uwzględniającego indywidualne cechy Pacjenta przed przystąpieniem do leczenia ma zasadnicze znaczenie i, co ważne, daje możliwość zaprezentowania Pacjentowi planowanych efektów leczenia zanim jeszcze przystąpimy do pracy.

Dzięki DSD możemy idealnie zaprojektować uśmiech,  uwzględniający rysy twarzy, układ ust, a nawet charakter.

Przyjdź i sprawdź!

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT