Dorota Jabłonowska

LEKARZ DENTYSTA

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Zajmuję się leczeniem zachowawczymi dzieci i dorosłych, endodoncją oraz protetyką. Swoim pacjentom staram się zapewnić najlepszą opiekę stomatologiczną uwzględniając kompleksowe podejście do problemu i wszystkie dostępne możliwości jego rozwiązania. Ponadto za ważny cel mojej pracy stawiam siebie zminimalizowanie dyskomfortu towarzyszącego wizytom w gabinecie stomatologicznym zapewniając przyjazną atmosferę i dużą dozę wyrozumiałości podczas każdej wizyty. Przezwyciężanie lęków i kompleksów wspólnie z moimi pacjentami daje mi ogromną satysfakcję.

Poza pracą największą radość sprawiają mi podróże, w szczególności wędrówki po górskich szlakach, nieodłącznie związana z nimi fotografia oraz jazda motocyklem.

Znajomość języków

  • Język angielski

Zakres świadczonych usług:

  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia estetyczna
  • Stomatologia dziecięca
  • Leczenie kanałowe
  • Protetyka
  • Chirurgia
+ Profil i opinie na ZnanyLekarz

Certyfikaty

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT