Wypełnij ankietę

Rafal Ściegienny

LEKARZ CHIRURG IMPLANTOLOG

Jestem absolwentem Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Poznaniu, mikrochirurgiem.

Od wielu lat zajmuję się implantologią stomatologiczną i osteosyntezą kości oczodołu. Dzięki przynależności do AMERICAN ACADEMY OF IMPLANT DENTISTRY mam bieżący dostęp do aktualnej wiedzy z zakresu implantologii. Uczestniczę w licznych konferencjach naukowych, jestem autorem wielu publikacji naukowych.

Pracuję na renomowanym systemie implantologicznym niemieckiej firmy BEGO.

Zakres świadczonych usług:

  • Implantologia
  • Chirurgia stomatologiczna

+ Profil i opinie na portalu ZnanyLekarz

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT