Hyperion X5 Łatwa diagnostyka 2D/3D

Hyperion X5 jest zaawansowanym, szybkim i prostym systemem obrazowania, który minimalizuje dawkę promieniowania RTG i maksymalnie zwiększa jakość obrazów. Niezbędne w obecnych czasach elastyczne i wszechstronne obrazowanie rewolucjonizuje Twój sposób pracy, dostarczając do gabinetu zupełnie nowy poziom możliwości diagnostycznych.

Łatwe obrazowanie.

System 2D/3D jest najlepszą odpowiedzią na Twoje potrzeby diagnostyczne. Elastyczny, efektywny, szybki. Najbardziej zaawansowana technologia wysokiej rozdzielczości 3D i szybkiego skanowania 2D MultiPAN. Najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie i przy niskiej dawce promieniowania RTG Hyperion X5 oferuje szeroki zakres udogodnień, takich jak funkcja MultiPAN,umożliwiająca użytkownikom wybór najbardziej odpowiednich obrazów panoramicznych dla danego zastosowania klinicznego. Inteligentna kolimacja, ultra szybkie skanowanie i krótki czas emisji powodują, że pacjent otrzymuje małą dawkę promieniowania RTG.

Technologia Wiązki Stożkowej 3D generuje podczas pojedynczego skanowania nieskończoną ilość danych o wysokiej rozdzielczości (80 μm). Dzięki funkcji MultiFOV możliwy jest dobór odpowiedniego pola obrazowania w zależności od potrzeb diagnostycznych. Dodatkowo przy każdym polu obrazowania system automatycznie dostosuje dakę promieniowania w zależności od budowy pacjenta. Wysoka precyzja i niska dawka promieniowania RTG.

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT