Joanna Deyk (Niemczyk)

LEKARZ DENTYSTA

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W czasie studiów należałam do Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz Koła Naukowego przy Katedrze Periodontologii.

Zajmuję się stomatologią zachowawczą i estetyczną oraz protetyką.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, regularnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach stomatologicznych, a zdobyte doświadczenia wykorzystuję w codziennej praktyce. Do każdego pacjenta pochodzę indywidualnie, z życzliwością i zrozumieniem, co pomaga w zaplanowaniu odpowiedniego leczenia.

Prywatnie moją pasją są podróże oraz narciarstwo, które oprócz praktyki zawodowej są ważnym elementem spędzania wolnego czasu.

Ukończone szkoły:

  • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Znajomość języków:

  • Język angielski

Zakres świadczonych usług:

  • Stomatologia estetyczna
  • Leczenie kanałowe
  • Chirurgia
  • Protetyka
  • Stomatologia zachowawcza
  • Stomatologia dziecięca

Certyfikaty

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT