Kacper Polakowski

LEKARZ DENTYSTA

W 2012 roku ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny. Również w tym mieście zacząłem rozwijać swoje umiejętności praktyczne.

Jestem szczęściarzem, mogąc obserwować przy pracy prawdziwych fachowców – jednych z najlepszych lekarzy dentystów, chirurgów stomatologicznych oraz techników dentystycznych.

Ukończyłem liczne szkolenia z zakresu stomatologii estetycznej, okluzji i chirurgii stomatologicznej. W chwili obecnej najintensywniej dokształcam się z implantologii – zimą 2017 roku ukończę roczne Curriculum Implantologii organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. Rozwój technologii pozwolił mi również ukończyć pięciotygodniowe szkolenie implantologiczne organizowane przez Uniwersytet w Hong Kongu.

W swojej pracy kieruję się całościowym spojrzeniem na problemy pacjentów. Staram się zawsze przedstawić pacjentom kompleksowy plan leczenia uwzględniając aktualne i przewidywane, przyszłe problemy stomatologiczne.

Jestem wielkim fanem estetyki a natura i kształty wymyślone przez nią są dla mnie wzorem, który chcę dogonić wykonując każde wypełnienie, koronę bądź licówkę. Uwielbiam odtwarzać niuanse, idealne niedoskonałości, które decydują o pięknie, naturalności i harmonii uśmiechu, który widzę.

Największą nagrodą dla mnie i zespołu jest wzruszenie pacjentów, gdy udaje się odtworzyć zniszczenia trwające latami.

Wychodząc z pracy, wsiadam do samochodu, zatrzaskuję drzwi i relaksuję się przy muzyce. Uwielbiam akustyczne, leniwe utwory, których melodia powoduje gęsią skórkę. Muzyka przypomina mi też o czasach, kiedy sam grałem na gitarze. Byłem członkiem zespołu, chciałem zostać gwiazdą rocka. Po tych czasach zostało miłe wspomnienie i gitara, która zawsze ma swoje miejsce w domu. W domu, którym aktualnie króluje inna muzyka – rozkoszny gwar autorstwa mojej cudownej żony i dwójki wspaniałych dzieci.

Znajomość języków

  • Implantologia
  • Chirurgia stomatologiczna

Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia estetyczna
  • Leczenie kanałowe
  • Protetyka
  • Chirurgia

+ Profil i opinie na portalu ZnanyLekarz

Certyfikaty

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT