Katarzyna Głowacka

LEKARZ DENTYSTA

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów była aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.

Stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, by zapewnić swoim pacjentom kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie. Zajmuje się endodoncją (leczeniem kanałowym pod mikroskopem), protetyką (estetyczne korony, mosty, licówki, protezy szkieletowe, prace kombinowane) i leczeniem zachowawczym.

Jest pasjonatką swojej pracy- dokładna, cierpliwa i delikatna. Priorytetem jest dla niej zadowolenie pacjenta i indywidualne podejście do jego potrzeb, a to przekłada się na sukces leczenia.
 

Znajomość języków:

  • Język angielski - biegle

Zakres świadczonych usług:

  • Stomatologia zachowawcza
  • Leczenie kanałowe
  • Protetyka
  • Stomatologia dziecięca

Certyfikaty

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT