Katarzyna Tęgowska

LEKARZ DENTYSTA

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny w 2012 roku. Przez dwa lata zdobywałam doświadczenie pracując w Poradni Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. W 2017 roku uzyskałam dyplom studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Rok 2018 spędziłam w stolicy Kambodży, Phnom Penh, pracując w klinice na Wydziale Stomatologii University of Puthisastra oraz angażując się w projekty humanitarne.

W pracy stawiam na komunikację z pacjentem. Wyznaję zasadę kompleksowego podejścia do leczenia, we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii. Moim celem jest osiągniecie trwałych efektów gwarantujących zdrowie i estetykę. Wykonuję zabiegi w ramach stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki oraz pedodoncji.

Ukończone szkoły:

  • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków:

  • Język angielski - biegle
  • Język hiszpański - biegle

Zakres świadczonych usług:

  • Protetyka
  • Stomatologia estetyczna
  • Leczenie kanałowe
  • Stomatologia zachowawcza
  • Stomatologia dziecięca

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT