Kinga Matuszewska

LEKARZ DENTYSTA

Lek. dent. Kinga Matuszewska – absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Jej celem jest holistyczne i zintegrowane podejście do zdrowia pacjenta. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE).

Stosuje metody z wykorzystaniem mikroskopu, co stwarza możliwości bardzo dokładnego i precyzyjnego  leczenia.

Z dużym zaangażowaniem wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji mikroskopowej oraz protetyki.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Z troską i empatią traktuje każdego pacjenta, w sposób indywidualny zapewniając kompleksowe leczenie stomatologiczne. Zdrowy uśmiech i zadowolenie są dla Niej największą nagrodą.
 

Znajomość języków:

  • Język angielski - biegle

Zakres świadczonych usług:

  • Protetyka
  • Stomatologia estetyczna
  • Leczenie kanałowe
  • Stomatologia zachowawcza
  • Stomatologia dziecięca

Certyfikaty

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT