Małgorzata Ryniec-Walczyńska

LEKARZ DENTYSTA

Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny.

Stale udoskonala swoje umiejętności na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Ponadto rozwija się w zakresie chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki, endodoncji mikroskopowej, leczenia zaburzeń stawów skroniowo żuchwowych oraz szczególnie intensywnie w zakresie periochirurgii.

na zdjęciu Dr Małgorzata Ryniec-Walczyńska w trakcie zabiegu hemisekcji
 
Zajmuje się stomatologią estetyczną i protetyką i chirurgią. Szeroka wiedza i umiejętności pozwalają jej na prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanego leczenia stomatologicznego oraz pełnych rekonstrukcji zgryzu. Leczenie traktuje w sposób holistyczny, przygotowując pacjenta do każdego kolejnego etapu pracy.

Tworzenie pięknych naturalnych uśmiechów to jej pasja. Pracuje w sposób minimalnie inwazyjny, z zastosowaniem najnowocześniejszych metod leczenia. Jako priorytet traktuje komunikację z pacjentem, aby móc przygotować plany leczenia dostosowane do jego potrzeb oraz oczekiwań.  To wszystko w połączeniu z jej cierpliwością, dokładnością i precyzją składa się na najwyższą jakość leczenia protetycznego.

Prywatnie lubi grać w tenisa ziemnego, podróżować oraz odpoczywać z dobrą książką.

Znajomość języków:

  • Język angielski

Zakres świadczonych usług:

  • Leczenie protetyczne
  • Stomatologia estetyczna
  • Stomatologia zachowawcza
  • Chirurgia
  • Leczenie kanałowe

Certyfikaty:

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT