Małgorzata Ryniec-Walczyńska

LEKARZ DENTYSTA
Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyłam w 2009 roku.

Od początku swoją drogę zawodową związałam z leczeniem estetycznym i protetycznym doskonaląc swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Ponadto rozwijam się w zakresie chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki, endodoncji mikroskopowej, leczenia zaburzeń stawów skroniowo żuchwowych oraz szczególnie intensywnie w zakresie periochirurgii.
Połączenie tak szerokiej wiedzy pozwala mi przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane lecznie stomatologiczne oraz pełne rekonstrukcje zgryzu.

W swojej pracy stawiam na dobrą komunikację z Pacjentem, klarowne plany leczenia dostosowane do potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Moją pasją jest tworzenie pięknych, naturalnych uśmiechów w sposób minimalnie inwazyjny z zastosowaniem najnowocześniejszych metod leczenia.
Cechuje mnie dokładność, precyzja, cierpliwość.
Po pracy lubię dobrą książkę, podróże, tenis ziemny.

Ukończone szkoły:

  • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków:

  • Język angielski

Zakres świadczonych usług:

  • Protetyka
  • Stomatologia estetyczna
  • Stomatologia zachowawcza
  • Chirurgia
  • Leczenie kanałowe

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT