Maria Mikołajska

Lekarz dentysta - specjalista chirurgii stomatologicznej

Asystent w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej GUMED.

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w prestiżowych kursach i szkoleniach.
Jej największą zawodową pasją jest chirurgia i implantologia. Lubi wyzwania zawodowe, a trudne przypadki dla niej nie istnieją, pacjentów prowadzi kompleksowo, dbając o ich komfort oraz dobre samopoczucie, tworząc w gabinetach niepowtarzalną atmosferę. Z łatwością oswaja lęk pacjentów, którzy obawiają się zabiegów implantologicznych czy usuwania zębów. Największą nagrodą są dla niej uśmiechnięci, zadowoleni pacjenci.

Znajomość języków:
  • Język angielski

Zakres świadczonych usług:

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Implantologia

Certyfikaty

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT