Mateusz Nowicki

LEKARZ DENTYSTA

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej na Oddziale Chirurgii Szczękowo – Twarzowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
Stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych.

Zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. Do każdego zabiegu, od najprostszego do najbardziej skomplikowanego podchodzi z jednakowo dużym zaangażowaniem. Możliwości leczenia chirurgicznego oraz kolejne procesy zabiegu tłumaczy pacjentowi w sposób dokładny, rzetelny i pełen profesjonalizmu. Jego opanowanie i spokój udziela się pacjentom, którzy z mniejszymi obawami przekraczają próg gabinetu.

Prywatnie – podróżnik.

Znajomość języków:

  • Język angielski

Zakres świadczonych usług:

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Implantologia

Certyfikaty:

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT