W celu zaspokojenia wciąż rosnących wymagań lekarzy, konstruktorzy mikroskopów Leica skupili się zarówno na nowoczesnym dizajnie jak i na odpowiedniej, zaawansowanej technologii obrazowania, która wspomagana jest przez doskonałą jakość światła LED. Dzięki tym zmianom lekarze mogą zwiększyć produktywność swoich gabinetów – wzrasta poziom obsługi pacjenta.

Obiektyw Leica M320 MultiFoc

umożliwia ustawienie ostrości w zakresie ogniskowej od 200 do 300mm. Obiektyw ten zapewnia nowy wymiar wygody i ergonomii dla pracującego lekarza:

  • szybsza i wydajniejsza praca bez konieczności manewrowania całą głowicą mikroskopu w zakresie góra-dół, aby ustawić ostrość podczas zabiegu
  • szybsza i łatwiejsza nauka pracy z mikroskopem dla początkujących użytkowników
  • elastyczność - jeden obiektyw dla użytkowników różniących się wzrostem
  • wszechstronność zastosowania w różnych zabiegach pod mikroskopem (nie tylko endo) szczególnie wtedy, gdy konieczna jest zmiana położenia głowy pacjenta

Technologia LED

Technologia LED w mikroskopie stomatologicznym to przyszłość. Temperatura światła generowanego przez diodę zapewnia naturalne barwy, technologia LED to długa żywotność światła, idealne pole widzenia. Strumień światła LED jest dużo jaśniejszy niż halogenowe źródła światła. Mikroskop Leica z technologią LED zapewnia lepsze źródło światła i o wiele dłuższy czasu użytkowania. Dla stomatologii oznacza to uzyskanie lepszych wyników swojej pracy w szybszym tempie.

  • powiększenie     Ręczna, apochromatyczna zmiana powiększenia w 5 stopniac 6.4/10/16/25/40×
  • podstawa stereo     24mm
  • obiektywy     Stała ogniskowa od f=100 mm do f=400 mm,
  • obiektywy ogniskujące f=200, 250, 300 mm
  • obiektyw MultiFoc o regulowanej odległości roboczej 200 mm do 300 mm

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT