Natalia Wójtowicz

LEKARZ DENTYSTA

Jestem absolwentką Wydziału lekarsko-dentystycznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończyłam w 2007 roku.

Przez 12 lat swojej pracy zawodowej zdobywałam doświadczenie w klinikach w Szczecinie, Gorzowie Wlkp. oraz od 2009 roku prowadziłam własną praktykę w uroczym Barlinku.

Życie lubi czasem płatać nam figle i jeden dłuższy pobyt sprawił, że  po prostu zakochałam się w Gdańsku… W atmosferze, otwartości tego miasta... I postanowiłam zostać tu na zawsze.

W pracy zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką, stomatologią estetyczną, medycyną estetyczną, chirurgią. Zamiłowanie do sztuki i uzdolnienia plastyczne sprawiły, że moją największą pasją jest połączenie stomatologii i medycyny estetycznej, ponieważ uważam, że piękny obraz potrzebuje idealnej ramy.

Na bieżąco śledzę nowości w branży, uczestniczę w licznych wykładach i szkoleniach. Pracuję na wysokoestetycznych materiałach kompozytowych.

Po pracy odkrywam Gdańsk, czytam thrillery psychologiczne i kryminały, kolekcjonuję sztukę, oglądam ulubione seriale, podróżuję, ale jestem też żoną i mamą dwóch synów.

Ukończone szkoły:

  • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Znajomość języków:

  • Język angielski

Zakres świadczonych usług:

  • Stomatologia estetyczna
  • Leczenie kanałowe
  • Chirurgia
  • Protetyka
  • Stomatologia zachowawcza
  • Stomatologia dziecięca

Certyfikaty

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT