Unit stomatologiczny Stern Weber S200

Podstawą każdego gabinetu stomatologicznego jest unit pozwalający na wykonanie pełnej gamy zabiegów dentystycznych. Ze względu na ciągłą pracę takiego urządzenia powinno ono być bardzo dobre jakościowo, praktyczne dla dentysty i wygodne dla Pacjenta. Takim unitem jest Stern Weber S200.

Nasz gabinet

Odpowiednio zaprojektowany i wykonany fotel, zapewnia Pacjentom 100% komfort podczas każdego zabiegu. Zastosowano w nim wysokiej jakości zagłówek ATLAXIS z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach oraz tapicerkę MEMORY FOAM, która dostosowuje się do kształtu Pacjenta.

Panel lekarza składa się z konsoli lekarskiej wyposażonej w skaler ze światłem LED w standardzie EMS, elektryczny, bezszczotkowy mikrosilnik ze światłem LED, lampę polimeryzacyjnej T-LED, 6-funkcyjną dmuchawko-strzykawkę oraz moduł turbinowy ze światłem. 6-funkcyjna dmuchawko-strzykawka umożliwia podgrzewanie wody i powietrza stosowanych do oczyszczania i suszenia zęba w trakcie zabiegu, co zmniejsza nadwrażliwość pozabiegową a tym samym zwiększa komfort Pacjenta.

Panel asysty wyposażony jest w dwa niezależnie pracujące rękawy ssące, 11 mm i 16 mm, z adapterem na ślinociąg.

Higienę pracy gwarantują zastosowane w unicie najnowsze technologie oraz najwyższej jakości elementy składowe fotela. Może być on obsługiwany za pomocą sterownika nożnego.

Ogromną wygodę zapewnia możliwość doboru odpowiedniej pozycji w zależności od indywidualnego przypadku. Pacjenci czują się swobodnie i komfortowo, lekarz natomiast ma łatwo dostępne wszystkie niezbędne narzędzia oraz odpowiednio duże pole manewru podczas każdego zabiegu.