Paula Tymoszuk

LEKARZ DENTYSTA

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od najmłodszych lat wiedziałam, że będę lekarzem, pochodzę z rodziny lekarskiej z wieloletnimi tradycjami. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną, chirurgią, implantologią oraz medycyną estetyczną. Na bieżąco śledzę najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii poprzez udział w licznych prestiżowych kursach, a zdobyte doświadczenie wykorzystuję w codziennej praktyce. Komfort i dobre samopoczucie pacjenta podczas leczenia to dla mnie priorytet.

Lubię aktywnie spędzać czas ze swoją rodziną oraz podróżować po świecie.  Moją pasją jest chirurgia, snowboard oraz jazda konna.

Ukończone szkoły:

  • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków:

  • Język angielski

Zakres świadczonych usług:

  • Implantologia
  • Chirurgia
  • Protetyka
  • Stomatologia estetyczna
  • Leczenie kanałowe
  • Stomatologia zachowawcza
+ Profil i opinie na ZnanyLekarz

Certyfikaty

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT