Pomoc stomatologiczna w trakcie epidemii KORONAWIRUSA

Pomoc stomatologiczna w trakcie epidemii KORONAWIRUSAUWAGA - Nie pobieramy dodatkowych opłat za wizytę!


Drodzy Pacjenci! Mamy dla Was kilka ważnych informacji!

Nie było nas chwilę, jednak ten czas wykorzystaliśmy na to, by dobrze się przygotować do pracy w nowych okolicznościach, aby nie narażać naszych Pacjentów i personelu oraz działać zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

KAŻDY PACJENT POTRZEBUJĄCY NAGŁEJ POMOCY JEST PRZYJMOWANY NAJSZYBCIEJ, JAK TO MOŻLIWE.

Nasza placówka działa w ograniczonym zakresie dlatego przyjmujemy pacjentów w nagłych przypadkach, wymagających szybkiej interwencji, takich jak ból, uraz, problemy techniczne (utrata wypełnienia, utrata korony lub inne) możesz w pełni liczyć na naszych doświadczonych stomatologów.

PRZYJMUJEMY tylko osoby,  które nie są podejrzane zakażeniem SARS-CoV-2:

- NIE PRZEBYWAŁY w kraju/regionie ryzyka wskazanych przez WHO i GIS,
- NIE MIAŁY kontaktu z osobami z obszarów zagrożonych, osobami zarażonymi wirusem COVID19,
- NIE MAJĄ objawów grypy lub przeziębienia, gorączki, kaszlu, kataru, zapalenia spojówek lub trudności w oddychaniu/duszności oraz zaburzeń węchu lub smaku,
- NIE PRZEBYWAŁY na kwarantannie i nie miały kontaktu z osobami objętymi kwarantanną.

Prosimy Was, Drodzy Pacjenci, o przestrzeganie zaleceń naszego personelu.

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty: tel. 888 600 660

Jesteśmy do dyspozycji w placówkach na Morenie przy ulicy ul. Rakoczego 19, lok.5 oraz we Wrzeszczu przy ulicy Chrzanowskiego 10/1

Poza godzinami pracy możliwa jest REJESTRACJA ON-LINE dostępna 24h/dobę - oddzwonimy aby przeprowadzić wywiad i ustalic szczegóły wizyty

Nasze placówki we Wrzeszczu i na Morenie zostały wyposażone w jedne z NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGICZNIE URZĄDZEŃ NA ŚWIECIE DO OCZYSZCZANIA POWIETRZA Z WIRUSÓW I MIKROORGANIZMÓW,
które były stosowane w szpitalach w WUHAN do walki z COVID-19Wdrożyliśmy SPECJALNE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA, a nasz personel wyposażony jest zgodnie z obowiązującymi procedurami i wytycznymi Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Ministerstwa Zdrowia.


Dysponujemy specjalistycznym sprzętem stomatologicznym na miejscu: Tomograf 3D, RTG panoramieczny, najwyższej klasy mikroskopy operacyjne.


WARUNKI W NASZYCH GABINETACH

Po każdym pacjencie cały gabinet jest dokładnie dezynfekowany środkami antywirusowymi - precyzyjnie czyścimy wszystkie powierzchnie dotykowe, fotel stomatologiczny, meble, klamki, uchwyty, podłogi,  a gabinet po wysprzataniu jest poddawany dodatkowej wentylacji przez godzinę.

Dzięki wysokim parametrom wentylacji mechanicznej, którą posiadamy powietrze w gabinetach jest wymieniane czterokrotnie w ciągu 1 godziny.


OCHRONA OSOBISTA ZESPOŁU STOMATOLOGICZNEGO

Personel medyczny został wyposażony w sterylne fartuchy chirurgiczne z długim rękawem, czepki i ochraniacze na buty, szczelne maski przeciwpyłowe z filtrami, szczelne gogle medyczne i przyłbice oraz rękawice jednorazowe.

Pracownicy recepcji wyposażeni są w maski i przyłbice, a lada recepcyjna została stosownie zabezpieczona.

Przyjmujemy tylko płatności kartą płatniczą.

Przyjmujemy jednego pacjenta na godzinę, bez osób towarzyszących; w przypadku dziecka jedna osoba towarzysząca – opiekun faktyczny.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO! POLUB NAS NA FACEBOOKU I OBSERWUJ aktualne informacje.

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT