Usługi stomatologiczne w  czasie epidemii

Usługi stomatologiczne w czasie epidemiUWAGA - Nie pobieramy dodatkowych opłat za wizytę!

Działamy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

POSIADAMY SYSTEMY STERYLIZACJI POWIETRZA stosowane w szpitalach w WUHAN do walki z COVID-19

szczegóły techniczne na temat urządzeń: PLAZMOWE DEZYNFEKTORY POWIETRZA

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo w naszych placówkach we Wrzeszczu i na Morenie pracują deznyfektory powietrza dedykowane do pracy w szpitalach zakaźnych.


Nasze oczyszczacze mogą pracowac w obecności pacjentów i personelu. Jedno urządzenie w ciągu 30 minut całkowicie oczyszczają powietrze z wirusów i bakterii w gabinecie o powierzchni do 15m2.

KJF-Y100 to obecnie jedyne urządzenie wyposażone w system plazmowy wsparty dodatkowo technologią promieniowania UV oraz systemem filtrów, które skutecznie oczyszcza powietrza z chorobotwórczych mikroorganizmów. Wbudowane, wysokiej jakości detektory monitorują i wyświetlają w czasie rzeczywistym dane dotyczące PM2,5, TVOC, CO2, formaldehydu (HCHO).Wdrożyliśmy SPECJALNE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA, a nasz personel wyposażony jest zgodnie z obowiązującymi procedurami i wytycznymi Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Ministerstwa Zdrowia.


WARUNKI W NASZYCH GABINETACH

Po każdym pacjencie cały gabinet jest dokładnie dezynfekowany środkami antywirusowymi - precyzyjnie czyścimy wszystkie powierzchnie dotykowe, fotel stomatologiczny, meble, klamki, uchwyty, podłogi,  a gabinet po wysprzataniu jest poddawany dodatkowej wentylacji.

Dzięki wysokim parametrom wentylacji mechanicznej, którą posiadamy powietrze w gabinetach jest wymieniane czterokrotnie w ciągu 1 godziny.


OCHRONA OSOBISTA ZESPOŁU STOMATOLOGICZNEGO

Personel medyczny został wyposażony w sterylne fartuchy chirurgiczne z długim rękawem, czepki i ochraniacze na buty, maski KN95, szczelne gogle medyczne i przyłbice oraz rękawice jednorazowe.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO! POLUB NAS NA FACEBOOKU I OBSERWUJ aktualne informacje.

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT