Usługi stomatologiczne w czasie epidemiDziałamy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Nasze placówki we Wrzeszczu i na Morenie  są wyposażone w  SYSTEMY PLAZMOWEJ STERYLIZACJI POWIETRZA dedykowane do pracy w szpitalach do walki z COVID-19.

Sterylizatory powietrza wykorzystują technologię plazmową zintegrowaną z technologiami oczyszczania i dezynfekcji. Wyniki przeprowadzonych badań wykazują, że wskaźnik zabijania wirusów w tym H1N1 i gronkowców wynosi 99,90%.

Wbudowane, wysokiej jakości detektory monitorują i wyświetlają w czasie rzeczywistym dane dotyczące PM2,5, TVOC, CO2, formaldehydu (HCHO). Bardzo precyzyjny czujnik PM2.5. monitoruje na bieżąco warunki panujące w gabinecie, dając możliwość sprawdzenia sprawności systemów wentylacji i klimatyzacji w gabinecie.


Nasze oczyszczacze mogą pracowac w obecności pacjentów i personelu. Jedno urządzenie w ciągu 30 minut całkowicie oczyszczają powietrze z wirusów i bakterii w gabinecie o powierzchni do 15m2.

KJF-Y100 to obecnie jedyne urządzenie wyposażone w system plazmowy wsparty dodatkowo technologią promieniowania UV oraz systemem filtrów, które skutecznie oczyszcza powietrza z chorobotwórczych mikroorganizmów. Wbudowane, wysokiej jakości detektory monitorują i wyświetlają w czasie rzeczywistym dane dotyczące PM2,5, TVOC, CO2, formaldehydu (HCHO).  Technologia ta zostało skonstruowane z myślą o pracy w szpitalach, aby zapobiegać zakażeniom krzyżowym.

W naszych placówkach wdrożyliśmy SPECJALNE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA, a nasz personel pracuje zgodnie z obowiązującymi procedurami i wytycznymi Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Ministerstwa Zdrowia.

WARUNKI W NASZYCH GABINETACH

Po każdym pacjencie cały gabinet jest dokładnie dezynfekowany środkami antywirusowymi - precyzyjnie czyścimy wszystkie powierzchnie dotykowe, fotel stomatologiczny, meble, klamki, uchwyty, podłogi.

Dzięki wysokim parametrom wentylacji mechanicznej, którą posiadamy powietrze w gabinetach jest wymieniane kilkukrotnie w ciągu 1 godziny.