Sebastian Popis

LEKARZ DENTYSTA

Jestem absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. 

W swojej codziennej pracy stomatologa kieruję się doświadczeniem zarówno krajowych, jak i zagranicznych specjalistów oraz aktualnymi badaniami naukowymi. Stawiam duży nacisk na estetykę uśmiechu, ale również na prawidłowy zgryz, aby uzyskać stabilny i długotrwały efekt leczenia. Pracuję w powiększeniu, co przekłada się na zwiększoną precyzję i jakość wykonywanych usług. Systematycznie rozszerzam zakres swojej wiedzy. Jako zwolennik holistycznego podejścia w terapii, skupiam się na rozwiązywaniu problemów pacjentów z dziedzin implantologii, chirurgii, protetyki oraz zarządzania tkankami miękkimi.

Ukończone szkoły:

  • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Znajomość języków:

  • Język angielski
  • Język francuski

Zakres świadczonych usług:

  • Chirurgia
  • Protetyka
  • Stomatologia estetyczna
  • Ortodoncja
  • Stomatologia zachowawcza
+ Profil i opinie na ZnanyLekarz

Certyfikaty

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT