Gabinety Stomatologiczne MEDISS działą w ramach programu MediRaty, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować bardzo prosty i korzystny sposób finansowania leczenia stomatologicznego.

MediRaty to pierwszy w Polsce produkt skierowany wyłącznie do branży medycznej. To incjatywa, która połączyła niskie oprocentowanie z uproszczoną do minimum formalności procedurą udzielania pożyczki . Nasi Pacjenci mogą skorzystać z internetowego systemu składania wniosków (kliknij tutaj) lub wypełnić zgodę na przesłanie danych (imię, nazwisko, nr dowodu osobistego, nr telefonu, planowany koszt i termin rozpoczęcia leczenia) a konsultant MediRaty w ciągu 15 minut podejmie kontakt celem omówienia sposobu finansowania.

Środki finansowe są przelewane bezpośrednio na konto Gabinetów Stomatologicznych MEDISS .

Przybliżoną symulację wysokości rat można uzyskać korzystając z kalkulatora. Jednak dokładnych obliczeń i sposobu zabezpieczenia spłaty dokona konsultant podczas rozmowy telefonicznej.

Kalkulator rat

pokazuje wartości prognozowane

Co wyróżnia MediRaty

  • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.

  • Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.

  • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.

  • Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).