Zapraszamy do umawiania się na zabiegi wybielania zębów metodą gabinetową (przy użyciu lampy) oraz metodą domową (nakładkową)

Wybielanie gabinetowe przy użyciu lampy

Zapewnia najszybszy i najbardziej efektywny sposób wybielania aktywowany światłem. Zaawansowana technologia połączona z ergonomią urządzenia zapewnia Klientowi wysoki komfort podczas zabiegu wybielania.

Cały zabieg to zaledwie trzy 15-minutowe sesje z przerwami na zmianę żelu. Stosowany w Mediss Dental Clinic system, w procesie wybielania wykorzystuje opatentowaną reakcję „photo-fentom”, która zachodzi pomiędzy znajdującym się w żelu nadtlenkiem wodoru a żelazem. Związki te w połączeniu tworzą rodnik grupy wodorotlenowej określany mianem „pogromcy przebarwień”.

Obejrzyj video

Wybielanie lampą

Wybielanie zębów metodą gabinetową przy użyciu lampy to zabieg polegający na nałożeniu odpowiedniego żelu na zęby, który następnie jest aktywowany przez światło lampy. Skład żelu opiera się na nadtlenku wodoru i składnikach zwiększających rezultaty zabiegu a zmniejszających wrażliwość zębów.

Światło emitowane przez lampę zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny i aktywuje proces utleniania w środku struktury zęba. Widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Dzięki temu praktycznie natychmiast uzyskujemy pożądane rezultaty wybielania – białe, lśniące zęby pacjenta.

Wybielanie nakładkowe

co to jest i jakie daje efekty?

To jedna z metod wybielania, w pełni bezpieczna, o skuteczności sięgającej 90%.

Klient otrzymuje nakładki wykonane na podstawie wcześniej zrobionych wycisków oraz specjalny preparat wybielający. Zestaw jest indywidualnie dopasowany i dedykowany do stosowania w domu. Preparat w niewielkiej ilości wprowadza się do nakładek i umieszcza je na zębach np. na czas snu (około 4 godzin). Kuracja trwa od 5 do 12 dni, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.W czasie trwania kuracji zalecana jest tzw. „biała dieta”, należy w tym czasie unikać napojów i pokarmów powodujących przebarwienia (kawa, herbata, coca-cola, czerwone wino, itp.)

Obejrzyj video

Wybielanie lampą

Na zdjęciach prezentujemy zestaw, który został przygotowany dla naszej Klientki.

Pani wybrała połączenie dwóch metod – korzystała z zabiegu wybielania z wykorzystaniem lampy i dalej będzie kontynuować wybielanie metodą nakładkową w domu, dzięki czemu efekt wybielenia utrzyma się zdecydowanie dłużej.