Implanty w 24h?

Tak! W Mediss Dental Clinic oferujemy innowacyjną metodę leczenia całkowitego bezzębia. Jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin przywrócić Państwu piękny uśmiech. Tak szybka odbudowa uzębienia jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowszych technologii leczenia implantologicznego oraz współpracy zespołu doświadczonych ekspertów. Zapewniają oni kompleksową opiekę nad Pacjentem i kontrolują proces leczenia – począwszy od diagnozy, a skończywszy na założeniu gotowej protezy stałej.

Zęby w 24 godziny? Czy to możliwe?

Zęby w 1 dzień to sposób odtworzenia pełnego łuku zębowego. Rozwiązanie to polega na precyzyjnym umieszczeniu w kości Pacjenta czterech lub sześciu implantów (metoda Arch on 4 implants, lub Arch on 6 implants), które będą stanowić podstawę do zamocowania pracy protetycznej. Implanty mogą zostać natychmiast obciążone, w związku z czym Pacjent jeszcze w ciągu jednej doby może otrzymać nowy, estetyczny uśmiech na czas całego procesu gojenia. Pełna odbudowa protetyczna uśmiechu może zostać zrealizowana po całkowitym zintegrowaniu się implantów z kością.

Zobacz wideo

Proteza na implantach

Atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych protez

Do niedawna jedynym rozwiązaniem dla Pacjentów z całkowitym bezzębiem były protezy ruchome. Z opinii pacjentów wiemy, że tradycyjne rozwiązania nie zawsze zapewniały pełen komfortu użytkowania, proteza mogła wypaść podczas śmiechu, kichania czy jedzenia. Rewolucyjne rozwiązanie jakim jest metoda Arch on 4 implants oraz Arch on 6 implants pozwala na uzyskanie efektu odbudowy zębów wizualnie zbliżonego do własnego uzębienia Pacjenta.

Kto może skorzystać z metody Arch on 4 implants i Arch on 6 implants?

Po przeprowadzonej konsultacji i określeniu odpowiednich warunków kostnych sama implantacja i założenie pracy protetycznej w metodzie Arch on 4 implants lub Arch on 6 implants, pozwala na zakończenie pracy w ciągu jednej doby. Pacjenci nie muszą brać długich urlopów oraz długotrwale rezygnować ze swoich codziennych zajęć i obowiązków. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkich efektach.

Na czym polega leczenie metodą Zęby w 24h

01 Planowanie

Pierwszym etapem jest konsultacja z lekarzem implantologiem i przygotowanie planu leczenia. Pacjent przechodzi pełną higienizację jamy ustnej oraz kompleksową diagnostykę. Zostają także pobrane wyciski jamy ustnej Pacjenta.

02 Etap implantologiczny

Kolejnym krokiem jest wszczepienie czterech lub sześciu implantów w szczękę i/lub żuchwę Pacjenta, w zależności od indywidualnego przypadku. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, ponieważ wykonuje się go przy użyciu niezawodnych znieczuleń.

03 Część protetyczna

Założenie pracy tymczasowej – dzięki współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi praca protetyczna zostanie przygotowana w najszybszym możliwym czasie i założona w jamie ustnej pacjenta. Od tej pory Pacjent może cieszyć się zupełnie nowym, pięknym uśmiechem przez cały okres integracji implantów z tkankami kostnymi.

Doświadczeni eksperci

Współpraca zespołu ekspertów wykwalifikowanych w różnych dziedzinach stomatologii to najlepszy sposób, by osiągnąć pełen sukces leczenia. Tego typu podejście umożliwia kompleksowe spojrzenie na Pacjenta i rozwiązanie jego problemów. Eksperci w Mediss Dental Clinic to m.in. endodonci – którzy zajmują się głównie leczeniem kanałowym; implantolodzy – którzy wyłącznie wykonują zabiegi chirurgiczne i implantacje; ortodonci – których zadaniem jest korekcja wad zgryzu oraz protetycy – którzy zakładają korony, mosty, licówki i protezy. Każdy z nich poświęca się konkretnej dziedzinie stomatologii, nieustannie rozwijając swoje umiejętności podczas licznych kursów, szkoleń i warsztatów, zarówno w polskich, jak i międzynarodowych. Dzięki temu, że lekarze wspierają się wzajemnie swoją wiedzą i doświadczeniem, możliwe jest efektywne przeprowadzenie nawet bardzo złożonego leczenia.

Leczeniem Arch on 4 implants/Arch on 6 implants w Mediss Dental Clinic zajmuje się zespół ekspertów doświadczonych w kompleksowym leczeniu implantoprotetycznym.

Nasz zespół

Specjaliści w dziedzinie implantologii

Maria Mikołajska

lekarz dentysta specjalista chirurgii

Krzysztof Kozłowski

lekarz dentysta chirurgia

dr n. med. Paulina Adamska

Lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej

Nasz zespół

Specjaliści w dziedzinie implantologii

Maria Mikołajska

lekarz dentysta specjalista chirurgii

Krzysztof Kozłowski

lekarz dentysta chirurgia

dr n. med. Paulina Adamska

Lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej