Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza


Stomatologia zachowawcza – to inaczej leczenie próchnicy. W zakres zabiegów stomatologii zachowawczej wchodzą:

•    leczenie próchnicy zębów,
•    odbudowa tkanek zęba (wypełnienia)
•    leczenie kanałowe (endodoncja).

Niektóre stany zapalne oraz uszkodzenia uzębienia stanowią zagrożenie dla całego organizmu. Bakterie obecne w próchnicy wpływają negatywnie na stawy, serce, nerki i wiele innych narządów wewnętrznych. Aby prawidłowo zadbać o zdrowie należy systematycznie kontrolować stan jamy ustnej, aby w porę wykryć ewentualne zagrożenie oraz dobrać sposób leczenia i nie dopuścić do rozwoju choroby.
Najczęstszym problemem z jakim zgłaszają się pacjenci do lekarza stomatologa, jest próchnica. Zachowawcze leczenie jest szczególnie ważne, ponieważ wiąże się z zapobieganiem i leczeniem tej najbardziej rozpowszechnionej choroby  na świecie. Nasi lekarze dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, oferują profesjonalne usługi najwyższej jakości. Stosujemy wypełnienia, dzięki którym przywracamy estetykę i funkcjonalność zbliżoną do zębów naturalnych. Wypełnienia, których używamy oddają niezwykle wiernie naturalny kolor i przezierność zębów. Strach pacjenta przed leczeniem stomatologicznym jest najczęściej spowodowany obawą o doznanie bólu. Dlatego nie tylko dbamy o przyjazną atmosferę i wysoki profesjonalizm usług, ale przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem gazu rozweselającego oraz znieczuleń – wszystko w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów.

Cennik usług


 • Przegląd, konsultacja

  50 -100 zł

 • Wypełnienie kompozytowe w zębie stałym

  150 - 300 zł

 • Wzmocnienie dodatkowe włóknem szklanym

  300 - 500 zł

  Nasz zespół


  Formularz kontaktowy


  Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
  Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

  REJESTRACJA ON-LINE

  REJESTRACJA ON LINE
  DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

  PŁATNOŚCI KARTĄ

  W NASZYCH GABINETACH
  PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

  BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

  DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT