System ratalny


Gabinety Stomatologiczne MEDISS działą w ramach programu MediRaty, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować bardzo prosty i korzystny sposób finansowania leczenia stomatologicznego.

MediRaty to pierwszy w Polsce produkt skierowany wyłącznie do branży medycznej. To incjatywa, która połączyła niskie oprocentowanie z uproszczoną do minimum formalności procedurą udzielania pożyczki

Nasi Pacjenci mogą skorzystać z internetowego systemu składania wniosków (kliknij na reklamę)

lub wypełnić zgodę na przesłanie danych (imię, nazwisko, nr dowodu osobistego, nr telefonu, planowany koszt i termin rozpoczęcia leczenia) a konsultant MediRaty w ciągu 15 minut podejmie kontakt celem omówienia sposobu finansowania.

Środki finansowe są przelewane bezpośrednio na konto Gabinetów Stomatologicznych MEDISS .

Przybliżoną symulację wysokości rat można uzyskać korzystając z kalkulatora. Jednak dokładnych obliczeń i sposobu zabezpieczenia spłaty dokona konsultant podczas rozmowy telefonicznej.

Kalkulator rat (pokazuje wartości prognozowane)

Co wyróżnia MediRaty

  • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.
  • Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
  • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.
  • Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie MediRaty kliknij tutaj.

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT