Skaner wewnątrzustny 3Shape TRIOS MOVE+

TRIOS MOVE+ to mobilny skaner wewnątrzustny z powiększonym wyświetlaczem do pobierania cyfrowych wycisków. Urządzenie przeznaczone jest do cyfrowej rejestracji pola protetycznego w ustach pacjenta w postaci obrazu 3D. Ergonomiczna i lekka konstrukcja TRIOS MOVE+ pozwala zawsze ustawić ekran w odpowiednim miejscu i cieszyć się najwyższym komfortem użytkowania. TRIOS MOVE+ posiada ekran 15,6 ” z 36% większym obszarem roboczym niż oryginalny TROIS MOVE. Urządzenie wykorzystuje najnowsze technologie skanowania. Skaner pracuje ze stałą, bardzo dużą dokładnością, a obraz pracy pokazywany jest na ekranie w naturalnych kolorach w czasie rzeczywistym. Nie wymaga stosowania proszków i pudrów.

TRIOS MOVE+ posiada ergonomiczny ruchomy ekran dotykowy HD 15,6 ” z portem USB, pozwalającym łatwo udostępniać pacjentom cyfrowe skany, obrazy oraz plan leczenia. Pomaga to pacjentom w wyobrażeniu sobie ich ostatecznych wyników leczenia, a także śledzenie postępów. TRIOS MOVE+ wyposażony jest również w specjalnie zaprojektowany komputer przeznaczony do użytku ze wszystkimi skanerami 3Shape TRIOS, który zapewnia szybkie i płynne skanowanie od samego początku pracy.

  • System Trios PSM umożliwiający rejestrację dynamicznej artykulacji.
  • Komfort skanowania dzięki bezprzewodowej technologii.
  • Realistyczny i dokładny pomiar kolorów zębów pacjenta.
  • Ulepszona technologia usuwająca nadmiar tkanki miękkiej podczas skanowania.
  • System otwarty, możliwość eksportowania plików STL.

Monitorowanie pacjenta 3Shape TRIOS: umożliwia dentystom porównywanie skanów pacjentów między wizytami w celu monitorowania zmian ich leczenia oraz identyfikowania skutecznego plany opieki. Informacje można udostępniać pacjentom.