Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna


Jedną ze specjalności Gabinetów MEDISS w Gdańsku jest nowoczesna chirurgia stomatologiczna, jest to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Głównym celem chirurgii stomatologicznej jest przede wszystkim usunięcie zębów, które nie mogą być poddane leczeniu zachowawczemu. Zabiegi, które wykonuje nasz wykwalifikowany stomatolog mają również na celu eliminację zębopochodnych punktów zakażenia kości poprzez ekstrakcję zębów.

Usługa, którą proponujemy naszym klientom, to nie tylko zabiegi polegające na ekstrakcjach, czyli usunięciu zębów wraz z korzeniami. Zaawansowane metody leczenia i coraz bardziej profesjonalne urządzenia sprawiają, że ta dziedzina stomatologii stale poszerza swój zasięg i zwiększa skuteczność, pozwalając na eliminację nawet najbardziej złożonych problemów dentystycznych.

Dbając o nieustanny rozwój oraz wdrażanie nowoczesnych technologii w Mediss Dental Clinic zakupiliśmy urządzenie do piezochirurgii, którego mozliwości znacząco przewyższa tradycyjne techniki chirurgiczne. Piezochirurgia to innowacyjna technika chirurgii kostnej, przeznaczona do stosowania w zabiegach z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej, implantologii i periodontologii. Urządzenie umożliwia cięcie mikrometryczne, charakteryzujące się wyjątkową precyzją i bezpieczeństwem.

Piezochirurgia to delikatna, małoinwazyjna i całkowicie BEZPIECZNĄ dla pacjenta metoda, która świetne rezultaty oraz przekłada się na mniejszy ból pozabiegowy, większy komfort w trakcie samego zabiegu oraz szybciej postępujący proces gojenia.

W Gabinetach Mediss oferujemy następując zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej:

  • ekstrakcje zębów stałych i mlecznych (w tym m.in. zębów mądrości),
  • usuwanie zębów zatrzymanych w sposób chirurgiczny,
  • resekcję wierzchołka korzenia, grozisz
  • sterowana regeneracja kości,
  • leczenie ropni oraz przetok ustno-twarzowych,
  • usuwanie torbieli korzeniowych,
  • przygotowanie jamy ustnej do leczenia protetycznego,
  • rekonstrukcje ubytków kostnych (augmentacja wyrostka zębodołowego, tkanek miękkich i kostnych z użyciem materiałów tytanowych lub biomateriałów)
  • zabiegi regeneracyjne.

Jednym z oferowanych zabiegów w Gabinetach Mediss jest nowoczesna chirurgia odtwórcza tkanki kostnej. Nasi lekarze dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod leczenia, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta są w stanie przywrócić pełną funkcjonalność jamy ustnej. Każdy chirurg stomatolog pracujący w naszym gabinecie jest przygotowany do wykonywania różnego rodzaju zabiegów, za każdym razem zachowując pełną precyzję oraz sprawność działania.

Nowoczesna chirurgia stomatologiczna jest dla wielu pacjentów jedyną szansą na skuteczne pozbycie się uciążliwych problemów z zębami oraz innymi dolegliwościami w obrębie jamy ustnej. W naszych Gabinetach Stomatologicznych MEDISS w Gdańsku, każdy klient może liczyć na kompleksowa i profesjonalną opiekę naszego stomatologa, a także na fachową pomoc w doborze jak najlepszej ścieżki leczenia.

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT