Implanty stomatologiczne

Implanty stomatologiczne


W jaki sposób poradzić sobie z trwałymi ubytkami zębów? Odpowiedzią są nowoczesne systemy implantologiczne. Oferowane przez nas implanty niemieckiej firmy BEGO to rozwiązanie, które pozwala przywrócić piękny i zdrowy uśmiech.

Upływający czas oraz choroby zębów powodują trwałe ubytki. Braki w uzębieniu nie tylko źle wpływają na naszą samoocenę ale przede wszystkim zaburzają podstawową rolę narządu żucia poprzez zmiany wynikające z utraty zębów. Sfera estetyki zostaje zachwiana poprzez zapadające się policzki czy zmiany rysów twarzy.

Utrata zębów może ciągnąć za sobą wiele negatywnych skutków takich jak: przesunięcie lub przechylenie się zębów w okolicy ubytku, zmiana zgryzu, trudności w przeżuwaniu, zmiany w stawach skroniowo-żuchwowych.

Nowoczesna stomatologia proponuje skuteczne rozwiązanie które pomoże przywrócić zdrowy i piękny uśmiech. Implanty czyli wszczepy zębowe mogą trwale naprawić i ustatkować sytuację zgryzową. Podnieść komfort życia! Dzięki implantom nie narażamy sąsiednich zębów na ich utratę lub zniszczenia.

W naszych gabinetach mieszczących się w Gdańsku Wrzeszczu proponujemy leczenia implantologiczne na najwyższym poziomie. Pracujemy na certyfikowanych implantach niemieckiego koncernu BEGO. Dzięki szerokiemu spectrum modeli mamy możliwość doboru odpowiedniego implantu w konkretnej sytuacji.

Co to jest implant?

Implant to kilkumilimetrowa śrubka z gwintem zewnętrznym i specjalnie przygotowaną powierzchnią tytanową, znajduje się w bezpośrednim kontakcie z kością. Na implancie mocuje się łącznik, a na nim koronę, czyli widoczną część zęba.

Zapraszamy serdecznie na konsultacje implantologiczną. Nasi lekarze odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania!

Wszczepienie implantów zębowych:

Pojedyncze wszczepienie implantu zajmuje około 45 minut. Zabieg implantacji jest zabiegiem bezbolesnym.

Rozwiązania protetyczne

Leczenie z zastosowaniem implantów umożliwia zastosowanie wielu rozwiązań protetycznych:

– jeden implant + korona w przypadku utraty jednego zęba

– most protetyczny (konstrukcja protetyczna zastępująca kilka utraconych zębów). Most może być podparty na dwu lub kilku implantach. Należy pamiętać, że mosty protetyczne są rozwiązaniami stałymi, na trwałe mocowanymi w jamie ustnej. Mogą być one wykonywane z ceramiki lub kompozytu na podbudowie tytanowej, stali, złota lub cyrkonu.

– proteza całkowita. Protezy całkowite mocowane są na kilku implantach (maksymalnie 6), dzięki czemu uzyskujemy dużą stabilność protezy.

Elementy protetyczne oferowane w naszych gabinetach wykonujemy w najlepszych laboratoriach protetycznych.

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT