Nasz zespół


Stanowimy zespół profesjonalistów, otwartych i gotowych do pomocy. Dbamy o to, aby wizyta w naszych gabinetach była dla Państwa miła i przebiegła w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Kinga Matuszewska
Lekarz dentysta
Bogusława Wiese-Drożdżal
Lekarz dentysta
Maria Mikołajska
Lekarz dentysta specjalista
dr n. med Piotr Chomik
Chirurg szczękowo-twarzowy
Rafał Ściegienny
Krzysztof Kozłowski
Lekarz dentysta chirurgia
Paulina Klukowska-Mincer
Lekarz dentysta
Katarzyna Głowacka
Lekarz dentysta
Joanna Deyk (Niemczyk)
Lekarz dentysta
Katarzyna Tęgowska
Lekarz dentysta
Claudia Wasilewska
Lekarz dentysta
Katarzyna Rawicka
Manager
Monika Markiewicz
Doradca pacjenta
Weronika Zalewska
Doradca pacjenta
Agnieszka Szermuszyn
Doradca pacjenta
Elwira Kruczykowska
Higienistka stomatologiczna
Grażyna Zajt
Higienistka stomatologiczna
Anna Kozłowska
Higienistka stomatologiczna
Alicja Kulikowska
Higienistka stomatologiczna
Katarzyna Szklarzewicz
Higienistka stomatologiczna
Kinga Świderska
Higienistka stomatologiczna
Sandra Bochyńska
Elektroradiolog/Asystentka
Anna Pawłowska
Asystentka

Znalezienie i wybór dobrego dentysty to coraz częściej decyzja na całe życie. Oferta pełnej opieki dentystycznej prowadzonej przez zespół fachowych lekarzy dentystów w gabinetach dentystycznych MEDISS cieszy się uznaniem wielu pacjentów. Doświadczony i dobry dentysta jest na wagę złota, a takich właśnie specjalistów w swoim fachu znajdziesz w naszym gabinecie w Gdańsku Wrzeszczu. Gabinet dentystyczny MEDISS cieszy się nienaganną opinią wśród pacjentów dzięki znakomitej obsłudze i najwyższym kompetencjom lekarzy.

Dentyści z naszych gabinetów nie tylko leczą zęby, lecz przede wszystkim otaczają swoich pacjentów opieką stomatologiczną, edukują w zakresie dbania o higienę jamy ustnej oraz profilaktykę stomatologiczną. Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Gdańsku, stworzony przez grono doświadczonych lekarzy stomatologów udzielających konsultacji i świadczących pełen zakres usług dentystycznych, jest miejscem chętnie odwiedzanym przez pacjentów.

Nasz zespół to także profesjonalne asystentki stomatologiczne, higienistki oraz doradcy pacjenta, które zawsze dbają o Wasze dobre samopoczucie.

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT