Wybielanie zębów

Wybielanie zębów


Zapraszamy do umawiania się na zabiegi wybielania zębów lampą Philips Zoom White Speed oraz metodą nakładkową.

Nazywam się Grażyna Zajt i od ponad 20 lat zajmuje się wybielaniem oraz indywidualną profilaktyką jamy ustnej u dorosłych i dzieci. Kwalifikacje zawodowe uzyskałam w Niemczech, gdzie przez pierwsze 10 lat podnosiłam swoje umiejętności, wykonując zabiegi higienizacyjne zapobiegające zapaleniu dziąseł i przyzębia, które praktykuję do dzisiaj w Polsce. Biegle władam językiem niemieckim.

Przygotowuję i prowadzę szereg prezentacji i szkoleń z zakresu wiedzy o chorobach przyzębia w szkołach dla higienistek i asystentek stomatologicznych oraz praktyczne w gabinetach stomatologicznych, m.in. we współpracy z Philips, Pierre Fabre, Johnson&Johnson. Prowadzę również szkolenia z “Bezpiecznego wybielania gabinetowego i nakładkowego ” (zgodnego z normami UE). Szkolenia takie odbywają się cyklicznie w naszej klinice.

Philips Zoom WhiteSpeed to:

  • bezbolesny zabieg
  • efekt wybielenia utrzymujący się do 2 lat
  • możliwość wybielenie do 10 odcieni już po 1 zabiegu

Lampa Philips Zoom White Speed zapewnia najszybszy i najbardziej efektywny sposób wybielania aktywowany światłem. Zaawansowana technologia połączona z ergonomią urządzenia zapewnia Klientowi wysoki komfort podczas zabiegu wybielania.

Cały zabieg to zaledwie trzy 15-minutowe sesje z przerwami na zmianę żelu. System Philips Zoom White Speed w procesie wybielania wykorzystuje opatentowaną reakcję „photo-fentom”, która zachodzi pomiędzy znajdującym się w żelu nadtlenkiem wodoru a żelazem. Związki te w połączeniu tworzą rodnik grupy wodorotlenowej określany mianem „pogromcy przebarwień”.

Światło emitowane przez lampę Philips Zoom White Speed w sposób cykliczny odnawia żelazo. Pozwala to na utrzymanie ciągłej produkcji rodników grupy wodorotlenowej i szybsze usuwanie przebarwień, co w oczywisty sposób poprawia rezultaty wybielania. Dzięki tej unikalnej reakcji możliwe było obniżenie stężenia żelu wybielającego. Philips Zoom White Speed jest zatem jedynym systemem wykorzystującym relatywnie niskie stężenie żelu (6% H2O2), przez co proces wybielania jest bardziej stabilny, zaś uzyskiwane za jego pomocą rezultaty utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku konkurencyjnych systemów.

Niskie stężenie preparatu wybielającego oznacza zmniejszenie nadwrażliwości zarówno w trakcie jak i po zabiegu.

Badania kliniczne dotyczące systemu Zoom dowodzą, że żaden inny system wybielający nie oferuje tak wysokiej skuteczności działania w tak krótkim czasie. Żel wybielający Zoom wykorzystuje opatentowaną technologię Photo Fenton – reakcję chemiczną zachodzącą pomiędzy nadtlenkiem wodoru a związkiem żelaza (zawartym w żelu fotoaktywatorze).

Po zmieszaniu obu związków cząsteczka nadtlenku wchodzi w reakcję z żelazem, w wyniku której powstają wolne rodniki, związki odpowiedzialne za usuwanie przebarwień. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej długości fali oraz natężenia, światło emitowane przez lampę Zoom! cyklicznie odnawia żelazo (ponownie powraca do postaci nieutlenionej), dzięki czemu cały czas produkuje ono związki usuwające przebarwienia. Reakcja ta, nazwana reakcją Photo Fenton, w znacznym stopniu poprawia skuteczność procesu wybielania zębów.

Wybielanie nakładkowe

– co to jest i jakie daje efekty?

To jedna z metod wybielania, w pełni bezpieczna, o skuteczności sięgającej 90%.

Klient otrzymuje nakładki wykonane na podstawie wcześniej zrobionych wycisków oraz specjalny preparat wybielający. Zestaw jest indywidualnie dopasowany i dedykowany do stosowania w domu. Preparat w niewielkiej ilości wprowadza się do nakładek i umieszcza je na zębach np. na czas snu (około 4 godzin). Kuracja trwa od 5 do 12 dni, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.W czasie trwania kuracji zalecana jest tzw. „biała dieta”, należy w tym czasie unikać napojów i pokarmów powodujących przebarwienia (kawa, herbata, coca-cola, czerwone wino, itp.)

Na zdjęciach prezentujemy zestaw, który został przygotowany dla naszej Klientki.

Pani wybrała połączenie dwóch metod – korzystała z zabiegu wybielania lampą Philips Zoom WhiteSpeed i dalej będzie kontynuować wybielanie metodą nakładkową w domu, dzięki czemu efekt wybielenia utrzyma się zdecydowanie dłużej.

Formularz kontaktowy


Umów się na wizytę. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – MEDISS moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu udzielenia informacji o produktach oraz nawiązaniu kontaktu, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych oraz telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MEDISS z siedzibą w Gdańsku w celach handlowych i marketingowych, zgodnie z postanowieniami ustawy prawo telekomunikacyjne.
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) oraz przetwarza informacje o danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

REJESTRACJA ON-LINE

REJESTRACJA ON LINE
DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

PŁATNOŚCI KARTĄ

W NASZYCH GABINETACH
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

BEZPŁATNY PARKING DLA PACJENTÓW

DOSTĘPNY PODCZAS WIZYT